O nas

Nasza firma to wielopokoleniowa tradycja rodzinna

Kultywujemy ją już od blisko 60 lat, nieustannie oddając się naszej pasji i temu, co kochamy. Wytwarzamy odzież i dekoracje z naturalnej owczej skóry

Wytwarzamy odzież i dekoracje z naturalnej owczej skóry od 1964 roku, kiedy to senior rodziny Andrzej Król założył Zakład Kuśnierski, obecnie znany jako firma Laser. Oferujemy naturalne, tradycyjne produkty z owczej skóry, która pochodzi głównie z europejskich owczarni. W naszej ofercie znajdziecie Państwo także skóry owcze z USA i Australii. 

Szyjemy z najlepszych materiałów

Od początku istnienia naszej firmy, niezmiennie dokonujemy ścisłej selekcji materiałów, pozyskiwanych do produkcji naszych wyrobów. Od dziesięcioleci współpracujemy z najlepszymi dostawcami, tworząc relacje oparte na wzajemnym zaufaniu, by zapewnić naszym Klientom wyroby z owczej skóry najwyższej jakości. Dzięki temu oferowane skóry są niezwykle trwałe i estetycznie wykonane. Każdego dnia działamy z pełnym zaangażowaniem, w służbie komfortu naszych Klientów, by dostarczyć wyjątkowe produkty, wytwarzane w zgodzie z naturą i tradycją.

Wróć do góry
L

The ultimate make-up shop page brings you everything you need