Kapcie damskie bambosze lamowane
search
  • Kapcie damskie bambosze lamowane
  • Kapcie damskie bambosze lamowane
  • Kapcie damskie bambosze lamowane
  • Kapcie damskie bambosze lamowane

Kapcie damskie bambosze lamowane

Bambosze lamowane to ponadczasowy model wykonany ze skóry. Stylistyka i kolorystyka przypadnie do gustu wielu kobietom, niezależnie od wieku. Doskonale sprawdzą się w okresie jesienno-zimowym, gdy zależy Ci na wygodzie oraz cieple. Higroskopijność wełny pozwala na wchłonięcie dużej ilości wilgoci, dlatego dobrze separuje ją od skóry - koniec z problemem spoconych stóp.

190,00 zł /brutto
Rozmiar:
Kolor:
Dostępne

Ewentualne drobne różnice w strukturze lub kolorze skóry, jak również zmarszczenia wynikają z jej naturalnych właściwości.

Kapcie damskie bambosze lamowane:

Wewnętrzna część bamboszy damskich została ocieplona naturalną wełną - dzięki temu Twoje stopy nie będą marznąć, a noszenie na nagą stopę będzie niesamowicie komfortowe. Górna część bamboszy zdobi przyjemny w dotyku kożuszek. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, które cechuje wytrzymałość. Dopasowują się do krzywizny stóp i sprawdzą się u osób, które zmagają się z reumatyzmem, czy problemami z układem krążenia - bambosze zostały wykonane tak, aby zapobiec uciskaniu stopy. Bambosze produkowane są przez rodzinną firmę, która łączy w sobie doświadczenie i naturalne tworzywa, aby zapewnić Twoim stopom odpoczynek po intensywnym dniu. Bambosze idealnie sprawdzą się jako prezent dla każdego, kto boryka się z problemem szybko marznących stóp!

Cechy:

  • górna część ocieplana kożuszkiem
  • wewnętrzna część sprawia przyjemność przy noszeniu na gołą stopę.

Specyfikacja produktu

{0}