Nasza firma to wielopokoleniowa tradycja rodzinna. Kultywujemy ją już od 57 lat, nieustannie oddając się naszej pasji i temu, co kochamy.

Wytwarzamy odzież i dekoracje z naturalnej owczej skóry od 1964 roku, kiedy to senior rodziny Andrzej Król założył Zakład Kuśnierski, obecnie znany jako firma Laser. Oferujemy naturalne, tradycyjne produkty z owczej skóry, która pochodzi głównie z europejskich owczarni. W naszej ofercie znajdziecie Państwo także skóry owcze z USA i Australii. Od początku istnienia naszej firmy, niezmiennie dokonujemy ścisłej selekcji materiałów, pozyskiwanych do produkcji naszych wyrobów. Od dziesięcioleci współpracujemy z najlepszymi dostawcami, tworząc relacje oparte na wzajemnym zaufaniu, by zapewnić naszym Klientom wyroby z owczej skóry najwyższej jakości. Dzięki temu oferowane skóry są niezwykle trwałe i estetycznie wykonane. Każdego dnia działamy z pełnym zaangażowaniem, w służbie komfortu naszych Klientów, by dostarczyć wyjątkowe produkty, wytwarzane w zgodzie z naturą i tradycją.

O nas
O nas

Oferujemy Państwu szeroki wachlarz różnorodnych wytworów skórzanych w różnych rozmiarach, fasonach, kolorach i wariantach – wszystkie zostały wykonane z zastosowaniem nowoczesnych technologii oraz wyłącznie z naturalnego runa i skóry owczej. W codziennej pracy dokładamy wszelkich starań, by każdy z oferowanych przez nas produktów charakteryzował się pięknem i szlachetnym wzornictwem. Włos owczy w naszych produktach jest miękki, niezwykle przyjemny w dotyku, lśniący i puszysty. Dla komfortu naszych Klientów, zapewniamy również szybką i sprawną wysyłkę oraz atrakcyjne ceny.

O nas
O nas
O nas
sheep.svg

Pasja i tradycja

Skóry owcze to nasza pasja i rodzinna tradycja. Podtrzymujemy ją nieprzerwalnie od 57 lat, by dostarczać naszym Klientom solidne wyroby, będące połączeniem tradycji i najnowszej mody.

diamond.svg

Najwyższa jakość

Oferujemy produkty naturalne i najwyższej jakości, wykonane wyłącznie z naturalnego runa i skóry owczej. Stawiamy na najnowsze technologie, przykładając należytą wagę do każdego etapu produkcji.

flag-o.svg

Polska produkcja

Kupując w firmie Laser, wspierasz ojczysty rynek. Nasze tradycyjne produkty są wytwarzane w Polsce.

clipboardalt.svg

Zamówienia indywidualne

Spełniamy prośby naszych Klientów - zachęcamy do składania zamówień indywidualnych, które pozwolą cieszyć się unikalnym, tradycyjnym wyrobem.