SPOSOBY PŁATNOŚCI

1.     Sprzedawca udostępnia następujące sposoby płatności: 

1.1.   płatność przelewem tradycyjnym na rachunek bankowy Sprzedawcy,

1.2.   płatność za pośrednictwem elektronicznego systemu płatności (Przelewy24.pl, PayPal),

1.3.   płatność przy odbiorze u dostawcy tj. za tzw. pobraniem.

2.     W przypadku płatności przelewem tradycyjnym, wpłaty należy dokonać na rachunek bankowy numer: 7912 4051 36 1111 0000 5220 6121(Bank Pekao S.A.) FIRMA LASER S.C. PIOTR I ZOFIA KRÓL, ul. Jana Kazimierza 3, 34-400 Nowy Targ, NIP: 7351060008. W tytule przelewu należy wpisać „Zamówienie nr …”.

3.     W przypadku płatności za pośrednictwem elektronicznego systemu płatności Klient dokonuje zapłaty przed rozpoczęciem realizacji Zamówienia. Elektroniczny system płatności umożliwia dokonanie płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu z wybranych polskich banków.

4.     W przypadku płatności przy odbiorze przesyłka wysyłana jest po weryfikacji poprawności danych adresowych. Klient jest zobowiązany do zapłaty za Zamówienie i odebranie Produktu od dostawcy.

5.     Klient zobowiązany jest do dokonania zapłaty ceny z tytułu Umowy Sprzedaży w terminie 3 dni roboczych od dnia jej zawarcia, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej.

6.     W przypadku wyboru płatności opisanych w pkt 1.1 oraz 1.2 niniejszego paragrafu, Produkt zostanie wysłany dopiero po jego opłaceniu.

 

KOSZT, TERMIN I SPOSOBY DOSTAWY PRODUKTU

1.     Koszty dostawy Produktu, które pokrywa Klient, są ustalane w trakcie procesu składania Zamówienia i są uzależnione od wyboru sposobu płatności oraz sposobu dostawy zakupionego Produktu.

2.     Na termin dostawy Produktu składa się czas kompletowania Produktu oraz czas dostawy Produktu przez przewoźnika:

2.1.   Czas kompletowania Produktów wynosi od 4 do 7 dni roboczych od momentu:

a)     zaksięgowania środków pieniężnych wpłaconych z tytułu Umowy Sprzedaży na rachunku Sprzedawcy albo 

b)     pozytywnej autoryzacji transakcji przez elektroniczny system płatności lub

c)     przyjęcia Zamówienia do realizacji przez Sprzedawcę w przypadku wyboru zapłaty za pobraniem.

2.2.   Dostawa Produktów stanowiących rzeczy ruchome przez przewoźnika następuje w terminie przez niego deklarowanym tj. od 6 do 7 dni roboczych od momentu nadania przesyłki (dostawa następuje wyłącznie w dni robocze z wyłączeniem sobót, niedziel i świąt).

3.     Zakupione w Sklepie Produkty są wysyłane za pośrednictwem Poczty Polskiej, paczkomatów lub firmy kurierskiej.

4.     Zakupione w Sklepie Produkty Klient może odebrać osobiście po wcześniejszym kontakcie mailowym lub telefonicznym.